Богдана Барановская

 

Весілля - важлива подія в житті кожної пари. В цей день перед батьками, родичами та друзями ви обіцяєте одне одному прожити щасливе і довге життя разом. Кохати один одного, розуміти, підтримувати, завжди і у всьому допомагати. 
Ви готуєтеся до цієї події довгі місяці, ретельно плануєте цей день до найменшої дрібнички.А потім настає та мить, коли нарешті можна показати коханому яка гарна в тебе весільна сукня, і як вона тобі личить!  Та цей день проноситься з неймовірною швидкістю. І після нього лишаються лише приємні спогади... І фотографії! Фотографії, які можна передивлятися вічність! Ми безмежно вдячні Александру Большакову за те, що він побачив наш день саме таким, яким ми хотіли його запам'ятати! Його роботи живі, яскраві, світлі, емоційні, сповненні ніжності та кохання! Дякуємо тобі!!!

Светлана Кучерук-Лылык

 

Спасибо!!!! Спасибо!!!! Спасибо!!!....могу повторять бесконечно!!!

Как на лав стори, так и на свадьбе,я получила массу удовольствия от фотосессии!!!Ты такой молодец, ты живешь этим делом,ты заряжаешь эмоциями и позитивом, ты ловишь такие яркие и живые кадры!!!

Моя мама была в восторге от тебя, говорила:"Саша не просто фотографирует,он живет этим,он готов не есть, не пить, он не выпускает фотоаппарат с рук, все хочет запечатлеть!!!Какой он молодец!!!"

Я полностью с ней согласна!!!Вижу как ты растешь с каждым годом, усовершенствуешь свои умения и я очень рада, что именно ты запечатлел один из моих счастливых дней! Спасибо большое за такие шикарные фотки, живые и настоящие эмоции смог оставить нам на года!!! 

Анна Гановська

 

В нашому місті дуже багато фотографів, але ПРОФЕСІОНАЛІВ своєї справи не так багато) Один з цих професіоналів це Олександр Большаков)
Саша покорив нас своїм позитивним мисленням та гарним почуттям гумору))
До кожної пари у нього індивідуальний підхід,він дуже уважний та любязний.
Всі фотографії виконані на високому рівні,в кожній фотографії відчуваєть душа та частинка нашого кохання)
Підчас фотосесії ти відчуваєш себе природньо немає ніякої постановки кадрів,погані емоції залишаються закадром,а в кадрі відчувається любов та позитивний настрій)))
Дякуюємо тобі за те що ми відчули себе особливими в цей день))))
І все це завдяки талановитій ,чудовій людині та ПРОФЕСІОНАЛУ своєї справи Олександру Большакову!))

Анна Рабазулькина

 

Сашка, сразу не написала - все выбираем какие в рамку поставить, потому что лучших фото нет в интернете, они у нас))

А вообще спасибо тебе большое, нам все очень понравилось, ты профессионал, который вкладывает душу!!!

Марина Богданова

 

Расстояние это сложно. И те дни что можно быть вместе обретают цену золота. Спасибо Саше за то, что помог нам запечатлить эти мгновения.Очень приятно работать с человеком, который любит и знает свою работу)))